تکنولوژی, معرفی لپ تاپ

لنوو از سری لپ‌تاپ‌های گیمینگ GeekPro G5000 با هدف گیمرهای اقتصادی رونمایی کرد.

GeekPro G5000

لنوو لپ‌تاپ جدیدی به نام GeekPro G5000 را معرفی کرده است. سری GeekPro برای پاسخگویی به بخش بازی‌های مقرون‌به‌صرفه طراحی شده است و در زیر مجموعه‌های برتر Legion 5 و Legion 7 قرار دارد. لنوو از GeekPro G5000 در چین رونمایی کرد، اما قیمت جهانی و مشخصات آن هنوز در دسترس نیست.

Lenovo Legion که شامل سری هایی مانند Legion 5 و Legion 7 می شود، خط تولید بازی‌های شناخته شده این شرکت است. اگرچه این سری محصولات نسبتاً مقرون به صرفه‌ای مانند Legion 5 15 G6 دارد، لنوو هنوز چیزی شبیه به HP Victus ارائه نمی دهد: یک لپ تاپ گیمینگ مقرون به صرفه که اصول اولیه را برای گیمرهای نه چندان جدی ارائه می دهد.

با این حال، اکنون تغییراتي را اعمال می‌کند. اخیراً این شرکت از سری جدید لپ‌تاپ‌های بازی در چین با نام GeekPro رونمایی کرده است که اولین آن GeekPro G5000 است.

Lenovo ظاهراً GeekPro G5000 را در امتداد کنسول‌های بازی مدرن قرار می‌دهد، اما بدون برچسب قیمت ممتاز Legion با هدف جذب گیمرهای اقتصادی.

مشخصات GeekPro G5000 هنوز در دسترس نیست، اما می توان انتظار داشت که دارای آخرین نسل CPU، یک dGPU سطح پایه یا متوسط و احتمالاً صفحه نمایش با نرخ تازه سازی بالا باشد.

اطلاعات قیمت مشخص نیست و همچنین مشخص نیست که آیا لنوو خط تولید GeekPro را به بازارهای جهانی عرضه خواهد کرد یا خیر.

منبع

notebookcheck.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.