تکنولوژی, معرفی لپ تاپ

لنوو از یک لپ‌تاپ با صفحه‌نمایش EXTENDABLE (قابل افزایش) رونمایی می‌کند

لپ تاپ لنوو

فضای کافی روی صفحه نمایش شما نیست؟ لنوو از یک لپ‌تاپ با صفحه‌نمایش EXTENDABLE رونمایی می‌کند که می‌تواند با حرکت سوئیچ تا سه اینچ افزایش یابد.
لنوو در کنگره جهانی موبایل از لپ تاپ با صفحه نمایش قابل افزایش رونمایی کرد.
با چرخاندن یک سوئیچ، صفحه نمایش 12.7 اینچی 10 ثانیه طول می کشد تا به صفحه نمایش 15.3 اینچی تبدیل شود.
این یک اثبات اولیه مفهوم است و بعید است که برای عموم منتشر شود.

چه زمانی که از خانه کار می‌کنید یا ایمیل‌های خود را در قطار چک می‌کنید، اغلب مواقعی وجود دارد که آرزو می‌کنیم صفحه لپ‌تاپ ما فضای بیشتری داشته باشد. اما به لطف آخرین اختراع لنوو، روزهای ناامیدی در مورد کمبود صفحه نمایش دوم به زودی به خاطرات تبدیل خواهد شد.

این غول فناوری در کنگره جهانی موبایل (MWC) 2023 از لپ تاپ با صفحه نمایش قابل افزایش رونمایی کرد.

با چرخاندن یک سوئیچ، صفحه نمایش 12.7 اینچی تنها 10 ثانیه طول می کشد تا به یک صفحه نمایش 15.3 اینچی تبدیل شود.

MWC، بزرگترین نمایشگاه تجاری جهان برای صنعت مخابرات، این هفته به بارسلون بازگشت تا از جدیدترین فناوری تلفن های هوشمند رونمایی کند.

در حالی که این دستگاه آینده نگر در نمایشگاه MWC در بارسلون به نمایش گذاشته شده است، این یک اثبات اولیه مفهومی است و بعید است که در مدت کوتاه در دسترس عموم قرار گیرد.

ده‌ها هزار نفر از شرکت‌کنندگان برای اولین روز حضور یافتند تا ببینند بزرگترین برندها برای آینده چه چیزی در نظر گرفته‌اند، از 6G تا Metaverse.

جیم نورتون، ویرایشگر فناوری دیلی میل، از غرفه لنوو بازدید کرد تا صفحه نمایش قابل ارتقا لپ تاپ را در عمل ببیند.

صفحه نمایش دارای یک دکمه محتاطانه در کناره است که به کاربران امکان می دهد صفحه نمایش خود را به سرعت و به راحتی گسترش دهند.

لنوو معتقد است که صفحه نمایش قابل ارتقا هم برای کارکنان اداری که نیاز به دیدن سلول های بیشتری در صفحه گسترده دارند و هم برای طراحان وب که فضای بیشتری برای خطوط کد می‌خواهند مفید باشد.

هدف آن این است که آن را به اندازه کافی بادوام بسازد تا بتواند بین 20000 تا 30000 بار در چرخه عمر خود افزایش یابد، اگرچه جزئیات بیشتری در مورد وزن یا عمر باتری ارائه نمی دهد.

این شرکت همچنین یک گوشی هوشمند را معرفی کرد که بر خلاف روند فعلی در بین سایر برندهای بزرگ که گوشی‌های تاشو برای افزایش اندازه صفحه نمایش دارند، گسترش یافته است.

صفحه نمایش قابل افزایش لنوو

منابع

dailymail.co.uk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.