تکنولوژی

ایسوس یک ماوس گیمینگ بی‌سیم جدید و یک کیبورد مکانیکی 75 درصدی با سوئیچ‌های قابل تعویض را معرفی کرد.

ASUS keybord

ماوس گیمینگ ایسوس ROG Harpe Ace Aim Lab Edition در کنار کیبورد ROG AimPoint رونمایی شده است. هر دو بلوتوث، USB و اتصال بی سیم 2.4 گیگاهرتز را ارائه می دهند و در اواخر ماه برای خرید در دسترس خواهند بود.

ایسوس یک صفحه کلید و ماوس جدید را برای تکمیل لپ‌تاپ‌های گیمینگ و دسکتاپ‌های متعددی که در CES 2023 رونمایی کرد، راه‌اندازی کرده است. ماوس بازی ROG Harpe Ace Aim Lab Edition را می‌توان با پد ماوس جدید ROG Hone Ace Aim Lab Edition ایسوس و ROG ایسوس جفت کرد. کیبورد بازی Azoth 75% هر سه جزء در ژانویه 2023 قابل خرید خواهند بود.


Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition تنها 30 گرم وزن دارد و از حسگر نوری ROG AimPoint داخلی با حساسیت 36000 DPI استفاده می کند. ایسوس ادعا می کند که دکمه های ماوس تا 70 میلیون کلیک خوب هستند. با نرم افزار Aim Lab Settings Optimizer می توان ماوس را بیشتر سفارشی کرد. این ماوس دارای طراحی دوسویه است اما کلیدهای قابل برنامه ریزی فقط در سمت راست قرار دارند. گزینه های اتصال شامل بلوتوث، 2.4 گیگاهرتز بی سیم از طریق دانگل همراه و USB-C است. می‌توانید ماوس بازی ROG Harpe Ace Aim Lab Edition را با قیمت 160 یورو و موس پد (508 x 420 x 3 میلی‌متر) را با قیمت 36 یورو خریداری کنید.


با رفتن به Asus ROG Azoth، یک صفحه کلید با سوئیچ های مکانیکی ROG NX ایسوس و تثبیت کننده های صفحه کلید دریافت می کنید. آنها از قبل روغن کاری شده و قابل تعویض هستند و به کاربران امکان می دهند تجربه تایپ خود را با سوئیچ های شخص ثالث سفارشی کنند. صفحه کلید دارای صفحه نمایش OLED با دستگیره سه طرفه و دکمه های کناری است. متأسفانه، دکمه ماکرو وجود ندارد، که با توجه به قیمت صفحه کلید که 146 یورو است ناامید کننده است. گزینه‌های اتصال مشابه با ماوس گیمینگ فوق هستند، اما هیچ صحبتی در مورد عمر باتری آن وجود ندارد.

منابع

https://www.notebookcheck.net/Asus-launches-a-new-wireless-gaming-mouse-and-a-75-mechanical-keyboard-with-hot-swappable-switches.677547.0.html

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.