شرایط ارسال و تحویل کالا :

ارسال سفارشات در اراک استوک بطور منظم در روزهای شنبه تا پنج شنبه (غیر تعطیل) انجام می شود. برای ارسال سفارشات ثبت شده در روزهای تعطیلات ، در اولین روز کاری بعد پردازش و ارسال سفارش مشتریان انجام خواهد شد. ما در اراک استوک به سه روش کالای شما را ارسال می نماییم :

  • پیک اراک استوک

ارسال سفارشات توسط پیک اراک استوک صورت میگیرد و تنها مخصوص مشتریان شهر تهران است.

ارسال با پیک قبل از 24 ساعت انجام خواهد شد . در صورت کثرت سفارشات و شلوغی واحد توزیع ممکن است تحویل با پیک اراک استوک تا قبل از 48 ساعت انجام گردد. در صورت ارسال سفارش با پیک اراک استوک، زمان ارسال توسط مسئول حمل در روز ارسال سفارش با مشتریان محترم بصورت تلفنی هماهنگ می گردد.

  • پست پیشتاز

اراک استوک در حال حاضر امکان تحویل کالا در تمام شهرهای ایران را به کمک پست پیشتاز راه اندازی کرده است. بارگیری محموله ها ازاراک استوک در تمامی روزهای هفته غیر از روزهای تعطیل پیش از ساعت 11 ظهر صورت می گیرد .چنانچه شما سفارش خود را بعد از زمان بارگیری ثبت نمایید، محموله شما پیش از ظهر روز کاری بعدی بارگیری می شود .در صورت انتخاب پست پیشتاز ، سفارش شما حداکثر تا 3 روز کاری به دستتان خواهد رسید .

لازم بذکر است اراک استوک نسبت به ارسال سفارشات در اسرع وقت اقدام خواهد کرد و شماره پیگیری پستی را با ایمیل و یپیامک به اطلاع مشتری می رساند لذا هرگونه تاخیر در ارسال و تحویل که توسط شرکت پست انجام گیرد از حیطه مسئولیت اراک استوک خارج می باشد . شما می توانید از طریق آدرس tntsearch.post.ir با وارد کردن کد رهگیری در هر زمان موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری کنید. ارسال کالا توسط پست منوط به پرداخت آنلاین وجه سفارشات می باشد . هزینه پستی در هنگام ثبت سفارش از مشتری اخذ می گردد.سفارشات بالای 600 هزار تومان بصورت کاملا رایگان به سراسر کشور ارسال می شود.

  • ارسال با سرویس پستی تیپاکس

این سرویس مخصوص ارسال کالاهای سنگین و سفارشات با ورن بالاتر از 2 کیلوگرم می باشد که در شهرهایی که سرویس پستی تیپاکس فعال باشد ، به دلیل سرعت بالاتر تحویل ، از این سرویس استفاده می شود.

در تمام سفارشات ارسالی توسط اراک استوک ، نام کالا روی کارتن و پاکت به هیج وجه درج نمی گردد و صاحب سفارش تنها شخصی خواهد بود که از محتویات بسته مطلع است .

محصولاتی که تگ ارسال رایگان دارند بصورت کاملا رایگان بوسیله پست پیشتاز و یا تیپاکس ( به تشخیص اراک استوک ) ارسال می گردند.

در صورتی که چند کالای مختلف سفارش داده شود و یکی از آنها دارای تگ ارسال رایگان باشد ، تمام آن سفارش به رایگان ارسال خواهد شد .